Leden 2016

Kara & Ward║Run

25. ledna 2016 v 22:19 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D


Upřímně se přiznám, že jsem vždycky shippovala Skye+Ward, ale potom, co jsem znovu shlédla druhou sérii, jsem začala mít nějakou slabost pro Karu a Warda. Tyhle dva jsem nikdy předtím nebrala vážně, vlastně jsem si myslela, že Ward s Karou jen manipuluje, aby dostal to, co chce - jako vždy.

(moc spoilerů, dál číst jen na vlastní nebezpečí!)

Ve třetí sérii se ale ukázalo, že Ward Karu opravdu miloval. Kromě své pomsty, což už je i sám o sobě dost velký důkaz, že mu Kara nebyla lhostejná, několikrát přímo zmínil že mu žena, kterou miloval, zemřela v náručí. Můžeme na něm vidět, že ho Karina smrt opravdu zdrtila. Nedokázal si připustit tak strašnou vinu, tak začal vinit - opět - jako vždy - všechny kolem sebe, ale především S.H.I.E.L.D a Coulsona, který s tím prakticky neměl nic společného. To akorát podtrhuje Wardovu zoufalou potřebu zbavit se co nejrychleji viny a donutit viníka pykat.

Při opětovném shlédnutí druhé série jsem ty dva bedlivě pozorovala a mé pocity byly úplně jiné než napoprvé. Zbožňovala jsem, jak Kara vzhlížela k Wardovi, jako by to byl ten nejúžasnější člověk na světě. Takhle jsem neviděla ještě nikoho, že by se na něj díval, ani Skye (pardon, Daisy :D). Stejně tak mě těšil Wardův upřímný pohled, kterým jsem si předtím nebyla tak moc jistá, a slova, kterými Karu uklidňoval a dodával jí naději.

Když jsem viděla poslední díl druhé série poprvé, konkrétně scénu, kdy Ward omylem zastřelil Karu, byla jsem napůl naštvaná a napůl jsem myslela, že umřu smíchy - karma funguje vážně rychle! :D Ale tentokrát jsem myslela, že se rozbrečím. Bylo mi tak hrozně líto Kary a zároveň i Warda, že s tímto bude muset žít. Po Wardově smrti si alespoň můžu říct, že ti dva budou konečně spolu. ♥

Uf, tak jsem si hezky vylila srdíčko! Teď už můžu alespoň s klidem shippovat Daisy a Lincolna... :D

║Multicouples║Gravity

24. ledna 2016 v 19:52 | regina |  Arrow

Trošku jsem se nudila, tak jsem dala dohromady jedno video - slova jako 'sestříhala' nebo 'vytvořila' jsou podle mě moc troufalá. :D Je to jeden z mých prvních pokusů, nejsou tam žádné speciální efekty, ale i tak doufám, že se někomu bude líbit. :)

Jinak pokud znáte nějaký dobrý program na stříhání videí (neplacený), tak budete hodní, když mi napíšte do komentářů. Protože pracování s WMM je vážně peklo. :D Jenom jsem měla tvořivou náladu - a čekám, že se opět vrátí. :D

Jinak pokud by vás zajímaly dvojičky a seriály, které jsou ve videu:

► Fitz+Simmons, Bobbi+Hunter, Skye+Ward (Agents of S.H.I.E.L.D)
► Laurel+Tommy, Oliver+Felicity, Thea+Roy (Arrow)
► Aria+Ezra, Hanna+Caleb, Spencer+Tobby, Emily+Maya (Pretty Little Liars)
► Damon+Elena (Vampire Diaries)
► Rae+Finn (My Mad Fat Diary)
► Octavia+Lincoln (The 100)
► Clary+Jace (Shadowhunters)
► Pipper+Alex (Orange Is the New Black)

Jemma and Fitz - Broken

19. ledna 2016 v 20:22 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Vždycky jsem byla velký FitzSimmons shipper a tohle video se mi hrozně líbí. ♥ :)
Tak snad mě nezastřelíte, že pořád přidávám jenom videa o AoS. :D

Zrovna dokoukávám 3. řadu Arrow, tak brzy napíšu recenzi (nebo spíš jen svůj názor, protože těm pačlánkům se nedá říkat recenze :D)

Agents of S.H.I.E.L.D - This Is War

19. ledna 2016 v 17:10 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D
Tak jsem procházela Youtube, dívala se na nějaké videa o AoS a pak našla tohle. Ach bože, ta písnička je k tomu úplně perfektní! A ještě to zpracování! Good, evil, soldier, civillian, martyr, victim, liar, honest...

Našla jsem jich dokonce víc a nemohla se rozhodnout, které je nakonec nejlepší, tak sem dávám všechny, které mě zaujaly. Doopravdy se už nemůžu dočkat března a pokračování třetí série, na tomto seriálu jsem totiž psychicky závislá. :DArrow - 2.série - Recenze

16. ledna 2016 v 23:29 | regina |  Arrow
Akční/Dobrodružný/Krimi/Drama, USA, 2012

Anotace: Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého.Názor: První série skončila dost jasně a uzavřeně, tak jsme si asi všichni řekli - o čem bude ta druhá? Jenže není ve skutečnosti pravda, že se všechno uzavřelo. První série byla pouhou půlkou Oliverova dobrodružství a utrpení, které si musel na ostrově a ve Starling City prožít. Hned v prvních pár dílech se dozvídáme o postavách, které by měli být po smrti, ale osud se nejspíš rozhodl jinak. Taky nás tuhle sérii čeká spousta šokujících zvratů a odpovědí na dosud nezodpovězené otázky. K tomu někteří lidé, kteří bývali kdysi přátelé, se stávají nepřáteli.

Jsem moc nadšená, že pokračují flashbacky z ostrova, které se dost dobře prolínají s přítomností a tentokrát pasují ještě lépe než v předchozí sérii. Tyhle vzpomínkové pasáže jsou už tak nějak součástí celého seriálu a bez nich by to nebylo ano. Myslím, že se o ně nemusíme bát, protože Oliverovi zbývají ještě další 4 roky na ostrově (nebo i mimo něj?).

Závěr série je hrozně povedený a celkově se mi tahle série líbila nejvíc ze všech. Ještě moc nemám z čeho hodnotit, viděla jsem jen 2 série :D, ale i tak myslím, že tahle bude mou nejoblíbenější. :) Podle závěru posledního dílu to vypadá, že 3. série bude o něčem úplně jiném, což mě přivádí do celkem skeptické nálady, jestli bude 3.série stejně tak dobrá jako předchozí dvě. Ten hlavní námět jsme už totiž vyčerpali, tak co bude dál?

Nechám se překvapit a kromě další strhující podívané se budu těšit i na vyvíjející se vztah Olivera a Felicity. Nechci na vás působit jako nějaký nadšený shipper, ale... bože můj! ♥ Já ty dva prostě miluju! :D To, jak se Ollie na Felicity starostlivě dívá, ochraňuje ji a zároveň ji ujišťuje, jak je skvělá a nenahraditelná, a to, jak Felicity k Oliverovi vzhlíží, věří mu a strachuje se o něj...no nemilujte je! :D

Hodnocení: 10/10


Skyeward - Already Gone

12. ledna 2016 v 21:06 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Jsem hrozná, že svůj ubohý blog přetěžuju články o AoS, ale nemůžu si pomoct. :D Tohle video mi prostě zlomilo srdce. ♥ Vlastně jsem se ještě nikde nevyjádřila k 3. sérii, tak to můžu udělat teď.

Přijde mi, že Agenti nabrali úplně jiný spád, všechno je teď takové rychlejší, šílenější a brutálnější. Né, že by mi to vadilo, zvyká se na to fakt dobře! :D Moc tu nechci spoilerovat, to si nechám pro recenzi. Nemůžu se dočkat druhé půlky série! Něco mi říká, že s těmi šokujícími zvraty a srdceryvnými momenty ještě není konec. ;)

Agents of S.H.I.E.L.D - Crack

10. ledna 2016 v 16:15 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Oficiálně umírám smíchy :D

Arrow - 1.série - Recenze

6. ledna 2016 v 16:22 | regina |  Arrow
Akční/Dobrodružný/Krimi/Drama, USA, 2012

Anotace: Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého.


Názor: Tento seriál je opravdu plný překvapení. Dřív by mě nikdy nenapadlo, že by mě takový seriál mohl bavit, ale po Agents of S.H.I.E.L.D už si nejsem ničím jistá. :D Ve srovnání s ním je Arrow přeci jen kapku akčnější, promyšlenější a vážnější. Párkrát mě i dojal k slzám... (spoiler) nemysli na Tommyho, nemysli na Tommyho, nemysli na Tommyho! :D

Nejlepší byla samozřejmě postava Olivera Queena, který je nejen pěkný a charismatický chlap, ale vyniká v boji a střílení z luku jako nikdy jiný. Ollieho musíte milovat všichni! :D Jeho cílem je uctít památku svého otce tím, že zbaví město lidí, kteří ho ničí zevnitř, což z něj nedělá padoucha, ale zároveň ani hrdinu.

Za zmínku rozhodně stojí flashbacky z pěti let, kdy byl uvězněný na ostrově. Sice se nemusíme bát o jeho život, protože víme, že to nakonec nějak zvládnul, ale vzpomínky na utrpení, které si tam musel prožít, si s sebou nosí do dnes. Tyhle části mě moc bavily, protože jsme v nich byli svědky toho, jak se z rozmazleného a sobeckého miliardáře stal neohrožený a obětavý bojovník.

Hodnocení: 10/10