Prosinec 2015

Agents of S.H.I.E.L.D - Thrift Shop

29. prosince 2015 v 20:43 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Dokonalé video, musím si ho pouštět pořád dokola :D

Misfits: Zmetci - Recenze - 4.série

24. prosince 2015 v 12:59 | regina |  Misfits
Komedie/Drama/Fantasy/Sci-Fi, Velká Británie, 2009

Anotace: Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009.
Názor: Po prvních třech sériích, které mě neskutečně bavily a vždycky mi dokázaly v těžkých chvílích zvednout náladu, musím 4. sérii označit za velké zklamání. Hodně mi chyběly původní postavy, které tak nějak vytvářely celou atmosféru seriálu. Jess, Finn, Alex ani Annie mě upřímně nezaujali. A k tomu (spoiler) v půlce série umře má poslední oblíbená postava Kurtis, všechno to pak ztrácí trochu smysl.
Vtípky ani zápletky už nejsou tak zajímavé, spíš většinou nechutné a trapné (a to jsem celkem dost toleratní člověk, který snese i ten nejčernější humor :D).
Abych to shrnula, tuhle sérii bych brala s velkým nadhledem a zbytečně se v tom nešťourala, protože vážně to má sloužit jen k pobavení a nic víc. Jestli se na ni budete chtít podívat, vážně nečekejte zázraky. Možná bych ji nesoudila tak tvrdě, kdyby mě předchozí série tak nenadchly.
Budu muset dost zapřemýšlet, jestli se vůbec pustím do 5.série, protože ani závěr posledního dílu mě moc nenalákal. (spoiler) Upřímně jsem doufala, že ten hňup Alex umře, je to tak šíííleně nesympatická postava :D A oni z něj ještě udělají hlavní "hrdinu" se schopnostmi, no potěš...

Hodnocení: 4/10


Marvel's fanarts

23. prosince 2015 v 22:18 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D
Jen nějaké vtipné obrázky :D


Until Dawn - obrázky, kresby...

23. prosince 2015 v 22:14 | regina |  Until Dawn

Tak jsem zase měla svou chvilku a hledala po internetu různé obrázky Until Dawn a našla pár rozkošných fanartů :) Ale varuju, jestli nejste Mike fan nebo SamMike shipper, radši přeskočte na další článek :D

Until Dawn || Chris♥Ashley

22. prosince 2015 v 17:26 | regina |  Until Dawn

Tentokrát je video mé vlastní tvorby, tak určitě napište, co na něj říkáte! :)
A jak máte rádi Chrise a Ashley z Until Dawn?

Josh Washington // Gasoline

16. prosince 2015 v 20:21 | regina |  Until Dawn

Tohle video se mi hrozně líbí ♥
Je ze hry Until Dawn, na kterou brzy udělám recenzi ;)

Hrdinové - 1.série

15. prosince 2015 v 18:37 | regina |  Hrdinové
Drama/Thriller/Sci-fi, USA, 2006

Anotace: Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl...


Názor: Hrdinové. Krátký, výstižný a ne moc originální název pro naprosto skvělé dílo. Kdo z nás si někdy nepřál mít superschopnosti? Umět číst myšlenky, létat, být nesmrtelný, procházet zdí, malovat budoucnost, cestovat časem... a je toho ještě mnohem víc!
Seriál má spoustu hlavních postav. To je na jednu stranu dobře - určitě si mezi nimi najdete svého favorita (a díky tomu se zvyšuje i pravděpodobnost, že vám někdo bude vrcholně nesympatický :D). Na druhou tu může být potíž s pamatováním jmen, ale když nad tím tak přemýšlím, každá z postav je jedinečná a má svůj příběh, takže po pár epizodách byste se měli začít orientovat.
Kromě nich mají hrdinové taky fantastický a propletený děj, který budete luštit celou sérii a nestane se, že byste náhodou uhádli budoucí zápletku. Seriál vám odkrývá informace a skládá je dohromady přesně tak, jak chce, abyste je věděli.
Za zmínku taky stojí propletení příběhů jednotlivých postav (a to se možná ještě víc zamotá v následujících sériích). Občas jsem sice byla zmatená, kdo se s kým už zná, kteří dva se setkali, kdo toho o kom ví kolik atd, ale nejspíš proto, že jsem měla mezi díly docela velké pauzy. Možná je nejlepší seriál zkouknout najednou a neztratíte se. :)
Jediné, co mi chybělo, byla kapka humoru, jinak by tento seriál neměl daleko k dokonalosti. ;)

Hodnocení: 10/10Hunter and Bobbi

1. prosince 2015 v 19:57 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Mám tyhle dva tak moc ráda! ♥ :)
A nemůžu se dočkat zítřejšího dílu AoS, určitě to bude nářez! :D