Agent Carter - 1.série

15. listopadu 2015 v 20:38 | regina |  Recenze
Akční/Dobrodružný/Sci-Fi, USA, 2015

Anotace: Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka.


Názor: Seriál jsem brala spíš jako oddechovku a ani jsem nečekala, že mě bude tak bavit. Hned jsem se zamilovala do Hayley Atwell, která je neskutečně charismatická a nadaná herečka s krásným britským přízvukem. A taky jedna z mála ženských hrdinek MCU, které tady máme.

Nebyl to úplně typický seriál, na jaký jsme od Marvelu zvyklý. Hodně za to mohla atmosféra 40. let minulého 20. století, která se tvůrcům moc povedla. Ale to, že je seriál jiný, neznamená, že je špatný! Právě naopak, moc jsem si ho užila a nenudila se. :) Líbila se mi návaznost na prvního Captaina Americu a zakomponování celého příběhu do celku.

Jediné, co mě mrzí, je, že 1. série byla tak krátká. Byl to vlastně takový 5 hodinový film. :D Moc se těším na 2. sérii a nové zápletky a postavy, které s sebou přinese.

Hodnocení: 9/10

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama