Listopad 2015

Agents of S.P.O.O.F.

30. listopadu 2015 v 20:28 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Super parodie :D

Agenti S.H.I.E.L.D - 2. série

17. listopadu 2015 v 21:36 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D
Akční/Drama/Sci-Fi, USA, 2013

Anotace: Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat.


Názor: Do tohoto seriálu jsem se zamilovala už po 1. sérii, kdy mě úplně okouzlil, ale teď...těžko, se mi vyjadřují pocity, protože 2. série mi totálně VYRAZILA DECH!!! Přeháním, já vím, ale právě jsem ji dokoukala a jsem v neuvěřitelné euforii, která se mi poslední dobou vyhýbala velkým obloukem. Ale teď mám chuť pištět, skákat, zuřit, trhat, brečet...a nevím, co všechno. :D Jsem dost velkej magor. :D 2. série je bezpochyby lepší, než ta první (i když obě dvě jsou skvělé!) a seriál dokáže dostat i ty, kteří v 1. sérii pochybovali, že je to vůbec někdy chytne. Pokud seriál ještě neznáte, tak se na něj ROZHODNĚ podívejte, jinak přijdete o naprosto úžasnou a napínavou podívanou (+ vás nakopnu :D). Takže určitě neotálejte a já se jdu pustit do 3. série, ať vám tu za chvíli můžu opět nadšeně vypisovat svoje pocity. :D

Hodnocení: 10/10

Spoiler: Nesnáším ho, fakt ho šíleně nesnáším a přeju si, aby ho někdo co nejdřív zabil, protože je to neskutečný hajzl! Ale zároveň se na něj pokaždé neuvěřitelně těším a nesnesu představu, že by měl ze seriálu zmizet. To je hroznej paradox! :D Už po 1. sérii jsem z něj měla smíšený pocity, ale teď?! Zbožňuju ho a zároveň mám chuť mu nakopat zadek. :D Někdo už mu ho fakt POŘÁDNĚ nakopejte, ať se mi aspoň trochu uleví... :D


AoS - Dokonalá hláška :D

16. listopadu 2015 v 22:51 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Právě koukám na 18. díl druhé série agentů a o tohle se s vámi prostě nešlo nepodělit! :D Miluju Coulsona! :D

Agent Carter - 1.série

15. listopadu 2015 v 20:38 | regina |  Recenze
Akční/Dobrodružný/Sci-Fi, USA, 2015

Anotace: Píše se rok 1946 a nastanuvší mír uštědřil Peggy Carter silnou ránu, když je nyní zatlačována do pozadí muži vracejícími se z války za oceánem. Při práci pro tajnou organizaci SSR (Strategické a vědecké rezervy) tak musí Peggy vybalancovat své administrativní povinnosti s plněním tajných misí pro Howarda Starka.


Názor: Seriál jsem brala spíš jako oddechovku a ani jsem nečekala, že mě bude tak bavit. Hned jsem se zamilovala do Hayley Atwell, která je neskutečně charismatická a nadaná herečka s krásným britským přízvukem. A taky jedna z mála ženských hrdinek MCU, které tady máme.

Nebyl to úplně typický seriál, na jaký jsme od Marvelu zvyklý. Hodně za to mohla atmosféra 40. let minulého 20. století, která se tvůrcům moc povedla. Ale to, že je seriál jiný, neznamená, že je špatný! Právě naopak, moc jsem si ho užila a nenudila se. :) Líbila se mi návaznost na prvního Captaina Americu a zakomponování celého příběhu do celku.

Jediné, co mě mrzí, je, že 1. série byla tak krátká. Byl to vlastně takový 5 hodinový film. :D Moc se těším na 2. sérii a nové zápletky a postavy, které s sebou přinese.

Hodnocení: 9/10


Brett Dalton, Agents of S.H.I.E.L.D, Until Dawn

14. listopadu 2015 v 9:26 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D
Procházela jsem YT a našla jsem některé fakt vtipné a nebo zajímavé video o Agents of S.H.I.E.LD, konkrétně o Brettovi Daltonovi. Pokud vás něco z toho zajímá, určitě se podívejte! :)


Vtipné video, kde Brett navrhuje nový symbol pro Hydru :D (Ale vyžaduje trochu skill angličtiny)


Brett hraje za svou vlastní postavu v Until Dawn. Musí to být neuvěřitelný pocit hrát sám za sebe. :D


Malý rozhovor o 3. sérii AoS.


Další zajímavý rozhovor, tentokrát se všemi hlavními postavami z AoS.


Brett odpovídá na otázky nejen o sobě, ale i o další sézóně seriálu.


Jenom taková zajímavost :D Celý cast dělá Ice Bucket Challenge.


Bloopers z 1. série :D


Spolu jsou skvělý, jak v seriálu, tak v reálu :D


Rozhovor s Brettem, Iainem a Elizabeth :)


A na závěr jedno vtipné video s agentem Wardem :D

Agenti S.H.I.E.L.D - Vtipné obrázky :D

12. listopadu 2015 v 18:01 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D
Nemůžu si pomoct, proč to sem vlastně házím? :D

Tohle mě vážně dostalo :D


Kdyby jen byl Hellfire! :D


Nějaký ten humor z první série. :D Pamatujte, když byl Ward ještě asociální hňup? :D


Nejvtipnější je, že si je umím úplně živě představit, jak to říkají :D


Umírám, fakt... :DDD


Grant Ward - Get Wicked

5. listopadu 2015 v 19:48 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Pěkné video :)

Skyeward

4. listopadu 2015 v 19:44 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Ještě někdo si myslí, že ti dva prostě patří k sobě?
Já je spolu chci a chci a CHCI! :D
Uvidíme, jak dopadne 3. série... :)

Agent Grant Douglas Ward

4. listopadu 2015 v 19:43 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D

Úžasné video ♥
Promiňte, momentálně jsem lehce zmaniputovaná Agenty :D A Wardem...

Agenti S.H.I.E.L.D - 1. série

4. listopadu 2015 v 18:07 | regina |  Agents of S.H.I.E.L.D
Akční/Drama/Sci-Fi, USA, 2013

Anotace: Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat.


Názor: Pro tento seriál existuje totálně výstižné synonymum - láska na první pohled! ♥ No dobře, asi jenom pro mě... :D Nikdy jsem nebyla moc fanda Marvelovských filmů, některé mě bavili, některé zase ne. Každopádně jsem na nich nikdy neujížděla tak jako teď. Tento seriál jsem si zamilovala hlavně pro jeho napětí, originální zápletky, humor a skvělé postavy. A taky pro ty mindfucking zvraty! :D Na seriál jsem se začala dívat nejspíš kvůli agentu Wardovi (herce jsem znala z Until Dawn), no a taky jsem byla zvědavá. A přiznejme si to - když vám v seriálu hraje někdo, z koho nemůžete spustit zrak, dívá se na něj o 50% lépe. :D Jak tak čtu v internetových diskuzích nebo slyším ve svém okolí, mnoho lidí seriál odsoudili po prvních pár epizodách. A je to VELKÁ CHYBA! Já jsem Agentům sice propadla už po prvním díle, ale mnoho jeho fanoušků se chytilo tak kolem 10-12 dílů, protože to seriál začíná nabírat grády! Všechny ty příběhy, mise a dobrodružství, které hlavní hrdinové do té chvíle prožili, začnou dávat smysl a souviset spolu, až z toho vznikne geniální a strhující příběh. :)

Spoiler: Grante Warde, seš hajzl, to víme. :D A zasloužil sis nakopat zadek! :D Ale stejně se nemůžu dočkat, až tě uvidím v další sérii. ;)

Hodnocení: 10/10