Zlatá sedmdesátá - 2.série - Recenze

9. srpna 2015 v 13:20 | regina |  That 70's Show
Komedie, USA, 1998
Anotace: Eric, Donna, Fez, Jackie, Michael a Steven, které spojují radosti a strasti dospívání, bydlí v Point Place ve Wisconsinu. Píše se rok 1976 a parta teenagerů tu společně prožívá celou řadu zábavných dobrodružství i malérů.


Názor: Druhá řada se dost podobá první, ale přijde mi ještě vtipnější a nápaditější! Vztahy mezi jednotlivými postavami se začínají komplikovat. Kelso začne podvádět Jackie s Erikovou sestrou Laurií, a když se to Kelso pokusí s Laurií ukončit, Jackie je přistihne. Eric a Donna se pokouší posunout jejich vztah dál a konečně se spolu vyspat, ale pokaždé jim do toho něco přijde. Hyde se na konci minulé série přestěhoval k Formanům a ti ho teď vychovávají jako jejich vlastního syna. Fez je stále zamilovaný do Jackie a myslí si, že by možná mohl dostat šanci, když se jejich vztah s Kelsem teď začal komplikovat. Taky nás překvapí pěkná nová znělka a změna prostřihů, kdy mezi scénami proskakují samotné postavy.
Abych to shrnula - druhá série se mi líbí o trochu víc než první, ale pokud si chcete seriál pořádně vychutnat, tak doporučuji v originálním znění, protože český dabing toho dost pohnojí a zabije hodně potenciálních vtípků. :D

Hodnocení: 9/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama